Carl Malmsten fåtölj modell Farmor - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj Farmor. Etikettmärkt Möbelkomponerad av Carl Malmsten AB O.H. Sjögren Stoppmöbler Tranås Sweden. – Auktionshuset i Örebro AB
CARL MALMSTEN. Fåtölj, "Farmor", grön klädsel med nackkudde. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
CARL MALMSTEN. Fåtölj "Farmor", klädd i grön vävd textil, skyltmärkt. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtölj. ”Farmor”, Carl Malmsten. Tyget slitet på armstöden. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtölj Farmor. Möbelkomponerad av Prof Carl Malmsten AB O.H. Sjögren Tranås. Slitet tyg. – Auktionshuset i Örebro AB
FARMOR” Fåtölj Carl Malmsten 1900-talets mitt. Bruksslitage. Rygghöjd 100 cm. sitthöjd 46 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtölj, Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige., slitage, skador, Renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor". - Bukowskis
Carl Malmsten, fåtölj, "Farmor", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis